Назар і Тарас пускали мильні бульки. Разом вони пустили 26 бульок, причому в Назара вийшло на 8

бульок більше, ніж у Тараса. Скільки бульок вийшло в Назара, а скільки - у Тараса? Склади та розв'яжи аналогічну задачу. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Беличенко Юлия.

Ответ:

1)26-8=18(б.)-у Тараса

2)26+8=34(б.)

Відповідь: у Назара 34 бульби, а у Тараса 18 бульб.