Визначити через скільки років нагромадження від суми 500 млн грн виданої під прості відсотки при

нормі 20 відсотків річних буде становити 100 млн грн? ЯК РОЗВ'ЯЗАТИ? БАЖАНО З ПОЯСНЕННЯМИ . Дякую.

Ответы на вопрос

Отвечает Голик Данка.

Відповідь:

Через один рік.

Покрокове пояснення:

20% від суми 500 млн грн складає:

500 × 20%/100% = 500 × 0,2 = 100 млн грн.

Таким чином за один рік нагромадження від суми 500 млн грн виданої під прості відсотки при нормі 20 відсотків річних буде становити 100 млн грн.