З одного пункту в протилежних напрямках виїхали 2 автомобілі. Швидкість першого 70км/год а другого

5/7 швидкості першого. Через скільки ГОДИН відстань між ними становитеме 480 км? Пж срочно!!! (40б)

Ответы на вопрос

Отвечает Дрюпина Лиза.

Ответ:

через 4 часа

Пошаговое объяснение:

5/7=50/70=50км/ч

70+50=120

480:120=4ч