СЕН ЗЕРТТЕУШІСІҢ Тапсырманы мұқият оқы. Тусiмдiлiктi с алдымен не істеу керек? 3 Кияр ашык жерде

және жылыжайда өсіріл е өсiрiлген киярдын тусiмдiлiгi 140 т/га, 0 кг/м². Ашык жерде және жылыжайда е усiмдiлiгiн салыстыр.​

Ответы на вопрос

Отвечает Бактыбекова Шолпан.

Урожайность огурцов в открытом грунте около 140 т/га

Урожайность огурцов в теплицах около 30 кг/м²

1 га = 1 гектар = 10000 м²

1 т = 1 тонна = 1000 килограмм = 1000 кг

В силу этих единиц:

140 т/га= 140 · 1000 кг/ 10000 м²= 14 кг/м²

Тогда 30 кг/м² > 14 кг/м², поэтому урожайность огурцов в теплицах выше чем урожайность огурцов в открытом грунте.