668 Бөлігі бойынша санды табыңдар 5)3/4:60 6)3/5:90 7)2/3:10 8)5/6:50 9)3/7:30


Ответы на вопрос

Отвечает Шуптар Сергій.

Розв'язання:

5)3/4:60=3/4:60/1=3/4*1/60=1/80

6)3/5:90=3/5:90/1=3/5*1/90=1/150

7)2/3:10=2/3:10/1=2/3*1/10=1/15

8)5/6:50=5/6:50/1=5/6*1/50=1/60

9)3/7:30=3/7:30/1=3/7*1/30=1/210