Знайдіть площу трикутника DEF, якщо: DE = 10 см, EF 6 см, /_Е = 150⁰​


Ответы на вопрос

Отвечает Мамаев Максим.

Пошаговое объяснение:

Відповідь на фото

.......

S=1/2 × DE × EF × sin150 = 1/2 × 10 × 6 × 1/2 = 15 см^2