Розв’яжи рівняння. Зроби перевірку. х * 3 = 945 : 7 пажалуто :3


Ответы на вопрос

Отвечает Borisov Maks.

Ответ:

x*3=945÷7

3x=135

x=135÷3

x=45

Отвечает Белова Аня.

Відповідь: 45

Покрокове пояснення:

розв'язання завдання додаю