У класі 9 відмінників що становить 3/8 усього класу скільки учнів у класі


Ответы на вопрос

Отвечает Гарбузова Дарья.

9 \div  \frac{3}{8}  =  \frac{9 \times 8}{3}  = 3 \times 8 = 24

Ответ: в коассе 24 ученика