Який об'єм та яку кількість молекул має вуглекислий газ (СО2) масою 200 г за нормальних умов?​


Ответы на вопрос

Отвечает Процишин Іван.

Відповідь:

M(CO2)=44г/моль

n(CO2)=200/44=4,5моль

V(CО2)=22,4*4,5=100,8л

N(CO2)=4,5*6,02*10²³=27,4*10²³моль⁻¹

Пояснення: