Продовжи твердження: сума чисел - 9 і -14 =​


Ответы на вопрос

Отвечает Череповецкий Никита.

Відповідь: продовжи твердження: сума чисел - 9 і -14 =​ це відємні числа які менше ніж 0

Покрокове пояснення:

Отвечает Степанов Алексей.

Ответ:

-9 + (-14) = -9 - 14 = -23

Пошаговое объяснение: