Периметр трикутника дорівнює 25 см. Дві сторони трикутника по 9 см. Знайди третю його сторону. ​


Ответы на вопрос

Отвечает Петрова Анна.

Ответ:

Розв’язання

1) 9 • 2 = 18 (см) – довжина двох сторін трикутника;

2) 25 – 18 = 7 (см) – довжина третьої сторони.

Відповідь: 7 см.