ПЖ помогите 7. (26.) Встановіть, скільки гектарів кукурудзи засіяв фермер, якщо він планував

засіяти 980 га кукурудзи, однак змiг засіяти на 15% більше.​

Ответы на вопрос

Отвечает Мамедов Омар-Хаям.

Ответ:1127га

Пошаговое объяснение:

1)980:100=9,8(га)-1 процент;

2)9,8•15=147(га)-15 процентів;

3)980+147=1127(га)-115 процентів;

Відповідь: 1127 га кукурудзи засіяв фермер.

Отвечает Князь Влад.

Ответ:

1127 га

Пошаговое объяснение:

15% = 15 : 100 = 0,15

1) 980 * 0,15 = 147 (га) - кукурузы засеял фермер больше запланированного

2) 980 + 147 = 1127 (га) - кукурузы засеял фермер