Ціна телевізора знизилася із 8400 грн до 7 728 грн. На скільки відсотків знизилася ціна

телевізора? 4 6 9 5 8 10 7

Ответы на вопрос

Отвечает Афонченко Антоний.

Розв'язок:

Позначимо відсоток падіння ціни за x, тоді:

8400 грн – 100%

7728 грн – x%

Складемо пропорцію:

8400/7728 = 100/x

x = 7728·100/8400

x = 7728/84

x = 92.

Оскільки, ціна телевізора тепер становить 92%, то вона знизилася на 8%.

Відповідь: 8%.