Склади числовий вираз і обчисли його значення: до суми чисел -3,8 і -4,3 додати суму чисел - 7,2

і 8,6

Ответы на вопрос

Отвечает Актуганова Зарина.
Ответ: -6,7(Відповідь)
Отвечает Карнаух Яна.

Ответ:

= (-3,8 -7,2) + (-4,3 + 8,6) = -11 + 4,3 = -6,7