8. Розв'яжи задачу. (2 бали) Першого дня моторний човен проплив 2 год за течією рiки та 1 год

проти течії, подолавши 68 км. Другого дня він проплив 3 год за течією та 2 год проти течії, подолавши 112 км. Знайди швидкість течії ріки. ПО ДІЯХ ЯКЩО БУДУТЬ ІКСИ ТА ІГРИКИ ЖАЛОБА! паже завтра кр!!!(БУДУ ДУЖЕ ВДЯЧНА!) ДАЮ 15 БАЛІВ!

Ответы на вопрос

Отвечает Царев Женя.

Ответ:

2 км/ч

Пошаговое объяснение:

за 1 час по течению и 1 час против течения лодка проплыла

112-68=44 км.

скорость лодки в стоячей воде  44:2=22 км/ч

1 ч по течению и 1 час против равен 2 ч в стоячей воде

скорость течения

68-22*3=68-66=2 км/ч