За три години роботи дві тістомісільні машини приготували 270кг. тіста. За скільки годин одна тісто​


Ответы на вопрос

Отвечает Владимиров Константин.

Ответ:

за 8 годин одна тістомісильна машина приготування 360 кг тіста

Пошаговое объяснение:

2 машини за 3 год. - 270 кг.

1 машина за ? год. - 360 кг.

1)270 : 3 = 90 (кг) - 2 машини за 1 годину

2)90 : 2 = 45 (кг) - 1 машина за 1 годину

3)360 : 45 = 8 (год)