Одна диагональ ромба = , а вторая в 3 раза больше. Найти площадь!


Ответы на вопрос

Отвечает Орзаев Артем.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

Довжина першої діагоналі ромба дорівнює 4*sqrt(3). Довжина другої діагоналі в 3 рази більша, тобто 4 * sqrt (3) * 3 = 12 * sqrt (3).

Щоб знайти площу ромба, необхідно розділити добуток довжин діагоналей на 2:

S = (4 * sqrt (3) * (12 * sqrt (3))) / 2 = 72 * 3 = 216

Площа ромба дорівнює 216.