У ящику є 7 червоних, 5 зелених і кілька жовтих яблук. Скільки е жово тих яблук, якщо ймовірність

навмання витягнути з ящика жовте яблуко дорівнює 3/7

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ: х = 11,25

Пошаговое объяснение:

\frac{x}{15+x} = \frac{3}{7}

4x = 45

х = 11,25

вы или не правильно условие переписали сюда, или у вас в задаче ошибка)