дерев'яну колоду розпиляли на дві колоди довжини яких відносяться як 5:6 яку частину даної колоди

становить більша частина

Ответы на вопрос

Отвечает Романейко Даша.

Ответ:вся колода - 1

3+7=10часлей

1:10=1/10=0,1 одна часть колоды

0,1*3=0,3=3/10 меньшая часть колод

Пошаговое объяснение: