Круг поділено на сектори.Знайти кути цих секторів,якщо вони відносяться як: 4:5:3 поможіть

будласка!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Сургутская Кристина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:Щоб знайти кути секторів у колі, нам спочатку потрібно знайти загальну кількість градусів у колі, яка становить 360 градусів. Потім нам потрібно розділити загальну суму на суму наведених коефіцієнтів (4+5+3=12), що дає нам 30 градусів на одиницю.

Далі ми можемо помножити кожне співвідношення на градуси на одиницю, щоб знайти розмір кожного сектора в градусах:

Сектор 1: 4 одиниці * 30 градусів на одиницю = 120 градусів

Сектор 2: 5 одиниць * 30 градусів на одиницю = 150 градусів

Сектор 3: 3 одиниці * 30 градусів на одиницю = 90 градусів

Отже, кути для кожного сектора дорівнюють 120 градусів, 150 градусів і 90 градусів відповідно.

Отвечает Алиев Имран.

Ответ:

120, 150, 90

Пошаговое объяснение:

Знаходимо градусну міру однієї частини. Для цього градусну міру кола 360 поділемо на загальну кількість частин:

360: (4+5+3) = 30 градусів

Знаходимо градусну міру першого сектора

4*30=120 градусів

Знаходимо градусну міру другого сектора

5*30=150 градусів

Знаходимо градусну міру третього сектора

3*30=90 градусів