Ширина прямокутного паралелепіпеда дорівнює 13 см, довжина у 2 рази більша за ширину, а висота на

18 см більша за ширину. Знайдіть об'єм паралелепіпеда.​

Ответы на вопрос

Отвечает Сальник Данил.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

13*2=26см длина

13+18=31см высота

13*26*31 = 10478 см³  объем параллелепипеда