В каком примере на деление будет остаток 13 1)3579 : 29 2)21266 : 42 3)9877 : 36 4)15345 : 35


Ответы на вопрос

Отвечает Самойловских Алексей.
Щоб знайти, в якому з цих прикладів на ділення буде залишок 13, потрібно обчислити кожне з цих ділення і перевірити, чи буде остача 13.

3579 : 29 = 123,4 (без остачі)
21266 : 42 = 506,3 (без остачі)
9877 : 36 = 274,36 (без остачі)
15345 : 35 = 438 з остачею 15
Отже, в жодному з наведених прикладів на ділення остача не дорівнює 13, тому відповідь на це запитання - жоден з них