Сума чисел 241, 305 і 123. Різниця сум чисел 757 і 230,405 і 382


Ответы на вопрос

Отвечает Молчанова Людмила.

Ответ:

Сума чисел 241, 305 і 123:

241 + 305 + 123 = 669

Різниця сум чисел 757 і 230, 405 і 382:

757 - (230 + 405 + 382) = 757 - 1017 = -260

Отже, сума чисел 241, 305 і 123 дорівнює 669, а різниця сум чисел 757 і 230, 405 і 382 дорівнює -260.