|х-1|=0 найти корень уравнения


Ответы на вопрос

Отвечает Уразбаева Эльвина.
Розглянемо дане рівняння:

|х - 1| = 0

Так як модуль завжди повертає невід'ємне значення, абсолютне значення (модуль) буде дорівнювати нулю лише тоді, коли від'ємна частина в дужках дорівнює нулю:

х - 1 = 0

Розв'язавши це рівняння відносно х, отримуємо:

х = 1

Отже, єдиним коренем даного рівняння є x = 1.
Отвечает Бойко Ксения.

Відповідь:

Уравнение |х-1|=0 означає, що вираз в модулі повинен бути рівний нулю:

|х-1| = 0

Оскільки модуль завжди повертає додатнє число або 0, то вираз х-1 повинен бути рівний 0:

х-1 = 0

Додавши 1 до обох сторін отримаємо:

х = 1

Отже, корінь рівняння |х-1|=0 дорівнює 1.