Как правильно это посчитать ? 2√3 + 2


Ответы на вопрос

Отвечает Кусь Вика.

Відповідь:

2 + 2√3 або ≈ 5.464

Покрокове пояснення:

Так і буде , тому що √3 - ірраціоналне число , тому додати до нього щось не вийде. √3 ≈ 1.732. Тому якщо потрібно приблизне значення - то буде 2 +2*1.732= 5.464

Отвечает Галин Вильдан.
2 √3+2= 2(√3+1)
нельзя складывать число с корнем и без корня, но можно вынести 2

√3≈1,73205