Знайдіть значення виразу: 4• |1,5| + 5.


Ответы на вопрос

Отвечает Прокофьева Яна.

Модуль означає, що число може бути, як додатнім, так і від'ємним.

Спочатку дія множення розкривши модуль, а потім додавання.

1випадок
4• 1,5 + 5 =  6+5 = 11


2випадок
4• (-1,5) + 5= -6+5 = -1