Срочноооо!! Із колоди у 52 карти виймають навмання відразу 3 карти. Яка ймовірність того, що ці

карти будуть - трійка, сімка, туз?

Ответы на вопрос

Отвечает Зиятбеков Мади.

Розв'язання:

Спочатку, знайдемо загальну кількість можливих комбінацій(обираємо комбінації, бо порядок вибору не важливий) 3 карт з колоди з 52 карт складається зі всіх способів вибрати 3 карти, тобто

n = C₅₂³ = 52!/3!(52-3)! = 52!/3!*49! = 52*51*50*49!/3!*49! = 52*51*50/6 = 132600/6 = 22100

Тепер розглянемо кількість способів витягнути трійку, сімку та туз з колоди:

Трійок у колоді є 4, тому кількість способів витягнути трійку:

C₄¹ = 4!/1!*3! = 4*3!/3! = 4

Сімок у колоді є також 4, тому кількість способів витягнути сімку -

C₄¹ = 4!/1!*3! = 4*3!/3! = 4

Тузів у колоді є 4, тому кількість способів витягнути туза -

C₄¹ = 4!/1!*3! = 4*3!/3! = 4

Отже, кількість сприятливих випадків, коли всі три карти є трійкою, сімкою та тузом одночасно, становить m = 4*4*4 = 64.

Таким чином, ймовірність того, що всі три витягнуті карти будуть трійкою, сімкою та тузом, дорівнює:

P = m/n, де m - кількість сприятливих випадків, а n - загальна кількість випадків.

P = 64/22100 ≈ 0,0029 ≈ 0,29%.

Отже, ймовірність витягнути трійку, сімку та туз з колоди складає 0,0029 або у відсотках 0,29%.

Відповідь: 0,0029 або 0,29%.