3. 3 дробів 7 2 А. .. 11 75 І на со ст 13 8 2 3 13 435 8 1 Б. 11 -: вибери всі правильні. 55 3' 1

23 13' 8 17 B. Г. 545 3 4​

Ответы на вопрос

Отвечает Щетинщиков Евгений.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

А. Розширення дробів до спільного знаменника:

7/11 = 42/66

2/75 = 4/150

13/8 = 2475/1521

Тепер множимо чисельники, а потім знаменники:

42/66 * 4/150 = 14/275

2475/1521 * 435/8 = 672625/3042

Отже, результати множення:

7/11 і 2/75 = 14/275

11/75 і 13/8 = 672625/3042

Б. Розв'язання ділення:

11 : 55 = 1/5

Отже, правильна відповідь: B (1/5)

В рядку Г немає жодної операції, тому неможливо сказати, яка відповідь правильна.