Яке найменше натуральне число задовольняє нерівність: 1) m >34/6 ; 2) 421/42 < m?


Ответы на вопрос

Отвечает Корженок Анжелика.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1.

m > 34/6

Спочатку ми можемо спростити праву частину нерівності, розділивши чисельник та знаменник на їхній найбільший спільний дільник, який дорівнює 2:

34/6 = (17/2) / 3

Отже, нерівність можна переписати як:

m > (17/2) / 3

m > 8.5 / 3

m > 2.83

Найменше натуральне число, яке задовольняє цю нерівність, дорівнює 3.

2.421/42 < m

Спочатку ми можемо спростити ліву частину нерівності, розділивши чисельник та знаменник на їхній найбільший спільний дільник, який дорівнює 1:

421/42 = 10.02

Отже, нерівність можна переписати як:

10.02 < m

Найменше натуральне число, яке задовольняє цю нерівність, дорівнює 11.

Regenerate response