Розкрити дужки і обчислити 5+(18-45)​


Ответы на вопрос

Отвечает Голдобина Екатерина.

Ответ:

Спочатку потрібно виконати дію в дужках, тобто відняти 45 від 18:

5 + (18 - 45) = 5 + (-27)

Отримали від'ємне число -27. Далі потрібно просто додати 5 до -27:

5 + (-27) = -22

Отже, 5 + (18 - 45) дорівнює -22.

Пошаговое объяснение: