Швидкість човна за течією 15,2 км/год, а його власна швидкість 14,5 км/год. Знайдіть швидкість

човна проти течії. срочно пж помогите ​

Ответы на вопрос

Отвечает Дубинецький Сергій.

Пошаговое объяснение:

15,2-14,5=0,7 (км/год) - швидкість течії;

14,5-0,7=13,8 (км/год) - швидкість човна проти течії

Отвечает Миронов Олег.

Ответ: 13,8

Пошаговое объяснение:

1) 15,2-14,5=0,7(км/год) швидкість течії

2) 14,5-0,7=13,8(км/год) швидкість човна проти течії