Обчисліть - 1 ⅛ + ( - 2 ⅚ ) Будь ласка мені дуже треба Терміново!!!!


Ответы на вопрос

Отвечает Скоробогатова Вера.

Для розв'язання цієї задачі спочатку потрібно знайти спільний знаменник для дробів -1 ⅛ та -2 ⅚.

8 та 6 є дільниками числа 24, тому ми можемо взяти 24 як спільний знаменник для цих дробів.

-1 ⅛ можна перевести в десятковий дріб, додавши -1 до ⅛:

-1 ⅛ = -1 - 0.125 = -1.125

-2 ⅚ також можна перевести в десятковий дріб, додавши -2 до ⅚:

-2 ⅚ = -2 + 0.666... = -1.333...

Тепер ми можемо додати ці два десяткових дроби:

-1.125 + (-1.333...) = -2.458...

Отже, -1 ⅛ + (-2 ⅚) = -2.458... або приблизно -2.46 (заокруглене до сотих).