сторони трикутника дорівнюють 5 см, 3 см і 4см. знайдіть найменшу сторону подібного йому

трикутника, якщо найбільша дорівнює 10см​

Ответы на вопрос

Отвечает Турецкая Елизавета.

Ответ:

6см

Объяснение:

k=10/5=2

3*k=3*2=6см