Замість кожної зірочки поставте + або – так, щоб рівність була правильною: 1*2*3*4*5*6*7*8*9 = -21.


Ответы на вопрос

Отвечает Дубровский Даниил.

Ответ:

1+2-3-4-5-6-7-8+9=-21.

Отвечает Коновалов Дмитрий.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Знайдемо добуток чисел 1 до 9:

123456789 = 362880

Щоб добуток чисел був дорівнював -21, потрібно додати до нього від'ємне число 362901:

362880 - 21 = -362901

Тож замість кожної зірочки потрібно ставити знак мінус, окрім останньої, і записати наступним чином:

-1 * 2 * 3 * 4 * 5 * 6 * 7 * 8 * 9 = -362901