Купили 3 пачки печива Орео по 4 грн і цукерок на 39 грн.Яка вартість усієї покупки?


Ответы на вопрос

Отвечает Кудряшова Аня.

1) 3∗4=12(грн)
2) 12+39=51(грн) - вартість усієї покупки