Довжина прямокутного паралелепіпед в 12см ширина становить 80% від довжини і 80% від ширини знайти

об'єм паралелепіпед помогите пжжжжжж сегодня

Ответы на вопрос

Отвечает Шалаева Елизавета.

12 • 0,8 = 9,6 (см) - ширина

9,6 : 0,8 = 12 (см) - висота

12 • 9,6 = 115,2 (см³) - об'єм