Спростіть вираз 8,19+a+(5,8)+(-3,19)+5,8 знайдіть його значення якщо a= -17/7


Ответы на вопрос

Отвечает Точилин Максим.

Ответ:

14,71

Пошаговое объяснение:

Почнемо зі спрощення виразу:

8,19 + a + (5,8) + (-3,19) + 5,8

= 8,19 + (-3,19) + a + 5,8 + 5,8 (асоціативність та комутативність додавання)

= 5 + a + 11,6 (скорочення десяткових дробів)

= a + 16,6

Тепер підставимо a = -17/7:

a + 16,6 = (-17/7) + 16,6 = 14,71

Отже, значення виразу при a = -17/7 дорівнює 14,71.