андрій зібрав 0,46 усіх грибів, Микола 0,18, а Сашко решту 72 гриба. скільки всього грибів зібрали

діти?

Ответы на вопрос

Отвечает Гамазинов Дмитрий.

Нехай загальна кількість грибів, яку зібрали діти, дорівнює Х.

За умовою задачі, Андрій зібрав 0,46Х грибів, Микола зібрав 0,18Х грибів, а Сашко зібрав решту, тобто Х - (0,46Х + 0,18Х) - 72 гриби.

Спростивши вираз, отримаємо:

Х - 0,64Х - 72 = 0

0,36Х = 72

Х = 200

Отже, діти зібрали 200 грибів.

Отвечает Береснева Даша.

Ответ:

Всього діти зібрали 200 грибів

Пошаговое объяснение:

Андрій зібрав 0,46 × 100 = 46% усіх грибів.

Микола зібрав 0,18 × 100 = 18% усіх грибів.

Тоді Сашко зібрав 100% - 46% - 18% = 36% усіх грибів.

Отже, 1% від усіх грибів становить 72 ÷ 36 = 2 гриба.

Звідси, всього діти зібрали 2 × 100 = 200 грибів.