Обчислення площі фігур. Шкільний коридор, що має прямокутну форму, завширшки 5 м і завдовжки24м.

Які його периметр і площа?

Ответы на вопрос

Отвечает Лысенко Александр.

Ответ:

надеюсь все понятно

Пошаговое объяснение:

P(периметр)=5+24*2=58 м*2 (квадратных метров)

S(площа)=5*24=120 м*2 (тоже квадратных метров)