Обчисли вираз, обираючи зручний порядок обчислення -12*3\5+3\5*(-3)


Ответы на вопрос

Отвечает Воротилин Кирилл.

 - 12 \times  \frac{3}{5}  +  \frac{3}{5}  \times ( - 3) =  \frac{3}{5}  \times(  - 12 - 3) =  \\  \frac{3}{5}  \times ( - 15) =  -  \frac{3 \times 15}{5}  =  - 3 \times 3 =  - 9