3. На скільки сума квадратів чисел - 2 i 1, 7 більша за куб їх суми? ​


Ответы на вопрос

Отвечает Мирный Кирилл.

Відповідь:

на 4,9

Покрокове пояснення:

2*2=4
1,7*1,7= 2,8
4+2,8=6,8(сума квадратів)

2³=8

1,7³=4,9

8+4,9=12,9(сума кубів)


12,9-8=4,9(їх різниця)

Відповідь: сума кубів чисел більша за квадрати їх суми на 4,9