Знайдіть значення l,якщо графік функції у= -1/5х+l проходить через точку М(10;-5)​


Ответы на вопрос

Отвечает Сакевич Дима.

Ответ:

l = - 3

Пошаговое объяснение:

y=-\frac{1}{5}x+l\\\\M(10;-5)\\x=10,\ \ \ y=-5\\\\-\frac{1}{5}\cdot10+l=-5\\-2+l=-5\\l=-5+2\\l=-3