А – 456 = 168 00: 700


Ответы на вопрос

Отвечает Мади Медет.

Ответ:

а - 456 = 16800 : 700

Спочатку робимо ділення:

а - 456 = 24

Тепер переносимо усе відоме в одну сторону, усе невідоме в іншу:

а = 24 + 456

Додаємо і отримуємо відповідь:

а = 480.

Ответ:  а = 480.

Отвечает Кусь Дина.

1) а - 456 = 16800 : 700.

    а - 456 = 24.

    а = 24 + 456.

    а = 480.

Ответ:  а = 480.