За 5 кг слив заплатили 77,5 грн. Скільки коштуватиме 2 кг таких самих слив?​


Ответы на вопрос

Отвечает Зарлыков Канат.

Ответ:

За 1 кг слив заплатили 77,5 / 5 = 15,5 грн.

Тому, за 2 кг слив потрібно заплатити 2 * 15,5 = 31 грн.

Пошаговое объяснение:

Если вам понравился мой ответ, сделайте его лучшим ответом! ;)

Отвечает Романович Марина.

Ответ:

Ми знаємо що 1 кг слив коштує 75,5 грн

Тому щоб знайти скільки коштують 2кг слив, спочатку треба знайти скільки коштує 1 кг:

77,5 : 5 = 15,5 (грн) - коштує 1 кг слив

Тепер треба дізнатися скільки коштує 2кг слив. Для цього треба ціну за 1 кг помножити на два:

2 × 15,5 = 31 (грн) - заплатили за 2кг

Відповідь: 31 грн заплатили за 2кг слив