Познач дріб, рівний дробу 3/4. А)-4/3 Б)-6/4 В)-15/20 Г)-33/44


Ответы на вопрос

Отвечает Кузябаев Анвар.
В)-привильно
Г)-правильно
Отвечает Сагинбекова Данеля.

Відповідь: не бачу серед відповідей жодного правильного варіанту — усі відповіді мають від'ємне значення, а дріб 3/4 більший за 0.

Якби треба було знайти дріб, рівний дробу -3/4, то це варіант В) -15/20, тому що   - \frac{15}{20}  =  -  \frac{3 \times 5}{4 \times 5}  =  -  \frac{3}{4}

Якби треба було знайти дріб, рівний дробу -3/4, то це варіант Г) -33/44, тому що  - \frac{33}{44} = - \frac{3 \times 11}{4 \times 11} = - \frac{3}{4}