Складіть числовий вираз і обчисліть його значення від різниць чисел 2.7 і -3.8 відняти суму чисел

2.5 і -3.9

Ответы на вопрос

Отвечает Авдеев Тима.

Ответ:

Різниця чисел 2.7 і -3.8 дорівнює:

2.7 - (-3.8) = 2.7 + 3.8 = 6.5

Сума чисел 2.5 і -3.9 дорівнює:

2.5 + (-3.9) = -1.4

Тому числовий вираз буде:

6.5 - (-1.4)

Для обчислення виразу потрібно відняти від 6.5 число -1.4:

6.5 - (-1.4) = 6.5 + 1.4 = 7.9

Отже, значення числового виразу дорівнює 7.9.

Пошаговое объяснение:

Отвечает Резник Вова.

Ответ:

7.9

Пошаговое объяснение:

Числовий вираз буде виглядати так:

(2.7 - (-3.8)) - (2.5 + (-3.9))

Спочатку виконаємо в дужках операції з додаванням та відніманням:

(2.7 + 3.8) - (2.5 - 3.9)

Потім проведемо операції в кожній дужці окремо:

6.5 - (-1.4)

І, нарешті, віднімемо одне число від іншого:

6.5 + 1.4 = 7.9

Отже, значення числового виразу дорівнює 7.9.


Постав спасибі та 5 зірок❤