Крок Ганнусі дорівнює 0,4 м. Скільки кроків зробить Ганнуся по дорозі до магазину, якщо магазин

розташований від її будинку на відстані 210 м

Ответы на вопрос

Отвечает Бирлик Айбике.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

210/ 0,4 = 210/ 4/10 = 210*10/4 = 2100/4 = 525 шагов