Комунальна фірма включає опалення квартир, Якщо впродовж трьох діб середнє значення середньодобової

температури повітря на вулиці не перевищує 8°С. Середньодобова температура повітря в четвер становила 4°С, у п'ятницю 9 °С, у суботу 12°C. Чи має комунальна фірма включити опалення? Умову до задачі обов'язково

Ответы на вопрос

Отвечает Макаров Павлик.

Ответ:

Так має

Пошаговое объяснение:

Щоб вирішити цю задачу, потрібно знайти середнє значення середньодобової температури на вулиці за три дні, а потім порівняти його з пороговим значенням 8°C.

Середнє значення середньодобової температури за три дні:

(4 + 9 + 12) : 3 = 8.33°C

Отже, середнє значення середньодобової температури на вулиці за три дні не перевищує 8°C, тому комунальна фірма має включити опалення квартир.

Отвечает Коротаева Лиза.

За умовою задачі, комунальна фірма включає опалення, якщо впродовж трьох діб середнє значення середньодобової температури на вулиці не перевищує 8°C.

Середнє значення середньодобової температури за три дні можна обчислити, додавши температури за кожен день і ділячи на загальну кількість днів:

(4 + 9 + 12) / 3 = 25 / 3 ≈ 8.33°C

Отже, середня температура за три дні перевищує 8°C, тому комунальна фірма не має включати опалення.