Обчисліть 0,648:2,7+4,5*0,12-0,69. Запишіть результати, які отримали після виконання ВIДПОВIДНОЇ

Дії​

Ответы на вопрос

Отвечает Саєнко Ліза.

Ответ: 0,09

Пошаговое объяснение:

0,648:2,7+4,5*0,12-0,69=0,24+0,54-0,69=0,09

Вроде так