Помогите аж пж пж При якому значенні змінної значення виразу 0,2(x2) 0,3(x + 1) дорівнює 0,37


Ответы на вопрос

Отвечает Стасенко Екатерина.

Відповідь:

Покрокове пояснення: Для знаходження значення змінної, яке задовольняє рівнянню, можна скористатися наступними кроками:

Підставте дане значення 0,37 замість виразу та запишіть рівняння:

0,2(x^2) + 0,3(x + 1) = 0,37

Розв'яжіть це рівняння для знаходження значення x. Спочатку розкрийте дужки та спрощуйте:

0,2(x^2) + 0,3x + 0,3 = 0,37

0,2(x^2) + 0,3x = 0,37 - 0,3

0,2(x^2) + 0,3x = 0,07

Перенесіть усі терміни до одного боку рівняння:

0,2(x^2) + 0,3x - 0,07 = 0

Розв'яжіть квадратне рівняння, використовуючи формулу коренів квадратного рівняння:

x = (-b ± √(b^2 - 4ac)) / 2a

Тут a = 0,2, b = 0,3 та c = -0,07. Підставляємо ці значення:

x = (-0,3 ± √(0,3^2 - 40,2(-0,07))) / 2*0,2

x = (-0,3 ± √(0,09 + 0,056)) / 0,4

x = (-0,3 ± √0,146) / 0,4

x ≈ -0,675 або x ≈ 0,575

Отже, можливі два значення змінної, які задовольняють дане рівняння: x ≈ -0,675 або x ≈ 0,575.